Prekių katalogas

Pneumatinis dažymo pulverizatorius Strom Profi 0,8mm (mini) HVLP

 • Pneumatinis dažymo pulverizatorius Strom Profi 0,8mm (mini) HVLP

  Kodas: ST-003
  Gamintojas
 • Oro sunaudojimas

  200-300 l/min

  Purkštuko dydis

  0,8 mm

  Optimalus darbinis slėgis

  2,0-3,0 bar

  Bakelio talpa

  100 cm3

  Technologija

  žemo slėgio HVLP

             

  Nerūdijančio plieno antgalis ir adata leidžia ilgą laiką naudoti vandens pagrindo dažus. Bakelio talpa 100 cm3, bakelis su filtru. Antgalio dydis 0,8 mm. Greita jungtis 1/4''. Galima purkšti akrilinius dažus, emulsijas, lakus, glazūras ir emales ant sienų ir medinių bei metalinių paviršių

  Nedidelis dažų purkštuvas su 100ml bakeliu yra nepakeičiamas tiksliems darbams, pavyzdžiui, mažiems daiktams, perdangoms, spoileriams ar ratlankiams.   

  Purškimo greičio bei purškiamos srovės pločio reguliatoriai yra vienas šalia kito, o pistoleto formos pulverizatorius suteikia ypatingą komfortą darbo metu. Šis pulverizatorius turi tris reguliavimo galimybes:

  • Oro reguliavimas - oro kiekio nustatymas medžiagos atžvilgiu.
  • Medžiagos reguliavimas - medžiagos kiekio nustatymas.
  • Srauto formos reguliavimas - galimybė pritaikyti srauto tipą pagal darbo reikalavimus (apvalus arba plokščias srautas).

  Metalinis pulverizatoriaus korpusas užtikrina ilgaamžį naudojimą, o taip pat yra atsparaus skiedikliams bei toksiškoms medžiagoms.

  Šis mažas pulverizatorius užtikrina maksimalų efektyvumą su minimaliu medžiagos praradimu. HVLP technologijos dėka pulverizatorius reikalauja daug mažesnio slėgio, nei tradiciniai pulverizatoriai. Medžiagos praradimas yra iki 30% mažesnis, palyginti su kitokios technologijos dažymo pistoletais, o tai leidžia pasiekti 65–70% efektyvumą. Šis sprendimas taip pat reiškia žymiai mažesnes dažų medžiagų sąnaudas.

   


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti