ADA Cosmo 120 Video Lazerinis atstumo matuoklis su skaitmeniniu vizyru, matavimo diapazonas iki 120 m

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: A00502
  Kaina 16000 su PVM
  21100 Sutaupykite 5100
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 •  

  Matavimo diapazonas be reflektoriaus

  80 m

  Matavimo diapazonas

  120 m

  Tikslumas

  ±1.5 mm

  Nuolydžio matavimo diapazonas

  ± 90°

  Nuolydžio daviklio tikslumas

  ± 0.3°

  Minimalus matavimo vienetas

  1 mm

  Lazerio klasė

  2

  Lazerio tipas

  620-690 nm, <1 mW

  Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

  IP54

  Maitinimo šaltinis

  2хAA /1.5V

  Darbinė temperatūra

  Nuo 0 iki +40C

  Lazerinis diodas

  635 nm

  Duomenų perdavimas

  Bluetooth

  Vizyras

  Skaitmeninis

  Automatinis išsijungimas

  po180 sek

  Išmatavimai         

  137х52х28mm

  Svoris

  150 g

   

  Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 120 Video – tai naujiena profesionalių lazerinių atstumo matuoklių rinkoje. Unikalus skaitmeninio vizyro ir 360° nuolydžio daviklio derinys leidžia atlikti tokius matavimus, kurių neįmanoma padaryti įprastų lazerinių matuoklių pagalba. Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 120 Video – tai puikus pasirinkimas darbams ne patalpoje. Jums garantuojami greiti ir tikslūs didelių atstumų matavimai.

   

  Paprastas ir tikslus taikymas. Įmontuotas skaitmeninis vizyras leidžia atstumo matuokliui ADA COSMO 120 Video atlikti visiškai tikslius matavimus net esant nepalankioms apšvietimo sąlygoms. Tai yra svarbiausias privalumas, dirbant lauke ir šviečiant saulei. Net jei raudonas lazerio taškas jau nėra matomas plika akimi, stebint prietaiso ekrane galima tiksliai nutaikyti lazerinį atstumo matuoklį į reikiamą vietą.

  Tikslumas ir atstumas. Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 120 Video skirtas didelio atstumo matavimui – jis puikiai ir tiksliai atlieka matavimus iki 120 m atstumu. Matavimo paklaida yra ne didesnė už ±1,5 mm.

  Pakrypusių objektų matavimas. Naudojant šią funkciją ADA COSMO 120 Video gali, pavyzdžiui, nustatyti namo stogo nuolydžio kampą. Tam reikia atlikti tris matavimus ir ADA COSMO 120 Video tuoj pat nustatys nuolydį. Taip pat yra atvaizduojama papildoma informacija: trapecijos plotas.

  Įmontuotas nuolydžio daviklis 360°. Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 120 Video turi nuolydžio daviklį 360°. Išmatuotų atstumo ir nuolydžio kombinacijos dėka galima absoliučiai tiksliai ir labai paprastai nustatyti horizontalų atstumą – net per kliūtis. Arba tiesiog nustatyti bet kokios plokštumos nuolydį, naudojant ADA COSMO 120 Video kaip skaitmeninį gulsčiuką. Lazerinį atstumo matuoklį ADA COSMO 120 Video galima sumontuoti ant stovo.

  „Dažytojo“ funkcija. Šios funkcijos dėka galima nustatyti visų patalpos sienų plotą, neužrašant tarpinių rezultatų. Pavyzdžiui, siekiant apskaičiuoti medžiagų kiekį arba apdailos darbų kainą. Vieną kartą išmatavus sienos aukštį, užtenka tik išmatuoti visų sienų ilgius. Bendrą plotą ADA COSMO 120 Video apskaičiuos automatiškai.

  Vienodų atkarpų sužymėjimas. Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 120 Video gali atmatuoti vienodas atkarpas, kurių ilgis nustatomas iš anksto. Ši funkcija yra patogi, pavyzdžiui, montuojant tvoros stulpus vienodu atstumu. Užtenka tik nustatyti atstumą tarp dviejų gretimų stulpų ir pradėti matavimus nuo pirminio taško. Priartėjus prie sekančios stulpo montavimo vietos, pasigirs garso signalas.

  Duomenų perdavimas per Bluetooth. ADA COSMO 120 Video greitai ir patogiai perduoda matavimų duomenis įmontuoto Bluetooth pagalba. Atstumo matuoklis perduoda duomenis į Jūsų mobilų telefoną ar planšetinį kompiuterį programėlės ADA PHOTO PLAN 1.3 pagalba. Parsisiųskite šią programėlę į savo įrenginį paspaudę ant pavadinimo arba parsisiuntę ją tiesiogiai iš Google Play.

   

  Komplektacija:

  • Lazerinis atstumų matuoklis
  • Baterijos
  • Dėklas

   

  • Įrankiui taikoma 12 mėnesių garantija