KRAFT&DELE Malkų skaldyklė 5T, 1500kW

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: KD1580
  Kaina 22943 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Malkų skaldyklė, veikianti nuo elektros tinklo, yra pats efektyviausias prietaisas rastams skaldyti. Hidraulinė skaldyklė skirta malkų ruošimui. Galingas vienfazis variklis greitai ir lengvai leidžia skaldyti net iki 52 cm rastus. Horizontali, buitinė malkų skaldyklė, skirta namų reikmėms. Kompaktiška, pakankamai galinga, lengvai valdoma ir transportuojama. Tai puikus sprendimas norintiems lengvai prisiskaldyti malkų savo sodybos ar namo šildymui. 5 tonų jėga nesunkiai suskaldys bet kokią kaladę per keliolika sekundžių.
  Skaldyklei būtina 220-230 V elektros įtampa. Horizontali padėtis užtikrina saugų ir komfortišką naudojimą. Didelės talpos tepalo bakas užtikrina nuolatinį dalių aprūpinimą tepalu, tokiu būdu prailginamas prietaiso tarnavimo laikas. Transportavimo ratai ir patogi rankena atlieka patogaus prietaiso perkėlimo funkciją iš saugojimo patalpos į darbo vietą. 

   

  Privalumai:

   

  • PROFESIONALUS ASINCHRONINIS VARIKLIS. Vienfazis elektros variklis itin patikimas, eksploatuojamas ilgą laiką. Aukštas galios ir efektyvumo koeficientas, yra neginčijamas asinchroninio variklio išskirtinumas. Minimalus techninis aptarnavimas, žemas triukšmo lygis, minimalus vibracijos lygis suteikia komfortą naudojantis malkų skaldykle.
  • KIETOS MEDIENOS SKALDYMAS. Tvirta bei patikima konstrukcija, 5 tonų jėga leidžia skaldyti visų rūšių medienos rastus.
  • MAKSIMALUS SAUGUMAS. Skaldyklė pagaminta taip, kad viso proceso metu vartotojo sveikatai ir gyvybei nekiltų net menkiausio pavojaus. Darbo metu, operatorius vienu metu jungia paleidimo mygtuką ir svirtį, kuri paleidžia stūmoklį. Abi rankos šio proceso metu yra toli nuo skėlimo pleišto. Patikimi fiksatoriai stabiliai laiko rastą skaldyklėje.
  • TVIRTUMAS IR PATVARUMAS. Anglies plieno lydinio skėlimo pleištas atsparus deformacijoms skaldant net ir didelius medžio blokus. Anglies plieno lydinys atsparus temperatūros pokyčiams ir drėgmei.
  • HIDRAULINIS MECHANIZMAS. Hidraulinis mechanizmas didele, 5 tonų jėga vos per kelioliką sekundžių skaldo rastus iki 52cm. Hidraulinio siurblio galingumas palaikomas net 1500 kW vienfaziu elektros varikliu. 
  Skėlimo jėga  5 t 
  Variklio galia  1.5 kW 
  Įtampa  220-240 V/ 50 Hz 
  Rasto ilgis  52 cm 
  Rasto diametras  5 - 25 cm 
  Našumas  ~ 100 kaladžių per valandą 
  Hidraulinio skysčio talpa  4.2 l 
  Hidraulinis skysčio keitimo intervalas  po 150 darbo valandų 
  Matmenys  I/P/A 940 x 260 x 480 mm 
  Svoris  44 kg 
 • Jus taip pat gali dominti