Prekių katalogas

Kaip pasirinkti optimalų nivelyrą?

 • Lazerinis nivelyras – tai prietaisas, kurių nebūna per mažai. Kuo daugiau plokštumų Jus nustatysite, tuo darbo procesas bus patogesnis. Bet tam, kad nustatymo procesas būtų lengvesnis, reikėtų atkreipti dėmesį į kai kurias charakteristikas:

   

   
   

  1.    Atstumas tarp nivelyro ir spindulio pradžios. Ši charakteristika ypač patogi montuojant plyteles ant grindų. Tokie modeliai kaip ADA CUBE ir ADA CUBE 3D turi 1 cm atstumą iki spindulio pradžios. Maža ir patvari konstrukcija leidžia patogiai naudoti šiuos modelius elektros montavimui ir santechnikos darbams. Modeliai su 360º spindulio aprėpimu turi 2 cm atstumą nuo nivelyro paviršiaus iki spindulio pradžios – ši charakteristika leidžia projektuoti spindulį maksimaliai arti lubų arba sienos.

  2.    Atsvaros taškas. Atsvaros taško buvimas leidžia greitai ir paprastai pernešti projekciją nuo grindų ant lubų. Lazerinė atsvara ypatingai patogi montuojant apšvietimą, taip pat ir ant nuožulnių lubų. Atsvaros tašką projektuoja sekantys lazerinių nivelyrų modeliai: ADA PROLINER2V/3V/4V, ADA TOPliner 3x360, ADA 6D SERVOLINER, ADA 2D BASIC level.

  3.    Spindulio aprėpimo kampas. Spindulio kampas gali būti kaip 100º, taip ir 360º. Ypatingai reikia atkreipti dėmesį į tai, koks vertikalus ir horizontalus spindulio kampas Jums reikalingas būsimam darbui. Jei nivelyras reikalingas lubų sužymėjimui, tai reikėtų rinktis spindulį su vertikaliu aprėpimu ne mažesniu už 120º bei stebėti, kad spindulys eitų virš nivelyro. Dirbant su pakabinamomis lubomis yra patogiau dirbti su horizontalia linija, turinčią 360º aprėpimą.

  4.    Raudonas ar žalias? Pastaraisiais metais išpopuliarėjo nivelyrai su žaliu spektru. Žalias spindulys puikiai tinka sužymėjimui esant ryškiam patalpos apšvietimui. Taip pat reikėtų paminėti, kad žalias spindulys yra geriau matomas, lyginant su raudonu spinduliu, jei apšvietimo sąlygos yra vienodos.