Prekių katalogas

Gipso plokščių keltuvas BASS Polska BP-3401

 • Gipso plokščių keltuvas BASS Polska BP-3401

  Kodas: BP-3401
  Gamintojas
 • Kam reikalingas Gipso Keltuvas?

  Kam trukdė papildomos rankos? Kol neatrado gipso plokščių keltuvo, montavimas buvo laikomas sunkiu darbu ir negalima buvo apsieiti be pagalbinio darbuotojo.

  Dabar gipso kartono keltuvas kainuoja nedaug ir yra prieinamas net mažo biudžeto statyboms ir remonto darbams. Bet ne visi gipso pakelėjai yra vienodi, net jeigu atrodo identiškai.

  Gipso plokščių keltuvas BASS Polska BP-3401. Kuo jis skiriasi?

  Pirmiausia, tai vienas iš pirmųjų pakelėjų, atsiradusių Lietuvos rinkoje, kurį mes teikiame mūsų klientams nuo 2012 metų. Per visus šiuos metus jo konstrukcija patyrė daug permainų – nuo tikslesnės rėmo geometrijos, stabdžių, įvorių iki papildomų rankenėlių patogesniam plokščių vartymui ir pozicionavimui.

  Pakelėjas dirba su plokštėmis iki 68kg ir turi apsaugą nuo kritimo. Suprojektuotas darbui skirtingais kampais, turi specialias rankenėles lengvesniam plokščių pozicionavimui.

  Konstrukcija susideda iš trijų pagrindinių dalių:

  • Kojos su trejais ratais. Patogesniam sandėliavimui šita dalis yra sulankstoma ir užima mažai vietos. Ratukai turi stabdžius, taip pat įrengtas papildomas judėjimo blokavimas.
  • Kėlimo mechanizmas su avariniu stabdžiu. Tam, kad išvengti lapo kritimo paleidžiant padą, reikia antra ranka laikyti avarinį stabdį.
  • Viršutinis vartomas padas su slankiojančiu ilgiu. Galima sureguliuoti pagal plokštės ilgį. 

  Kaip naudoti?

  1. Svarbiausia, prieš naudojant gipso keltuvą, patikrinkite, ar trosas neturi matomų defektų.
  2. Ištiesinkite kojas su ratukais ir uždėkite kėlimo mechanizmą. Svarbu! Būtinai iki galo ištraukite kėlimo gervę, nepradėkite dirbti transportavimo padėtyje!
  3. Pastatykite pasukama padą ir ištiesinkite jį pagal gipso lapą.
  4. Pastumkite keltuvą prie montavimo vietos. Paleiskite keltuvą, nustatykite pasukama padą vertikaliai, uždėkite gipso plokštę ir grąžinkite į vertikalią padėtį.
  5. Pakelkite lapą, jei reikia, vartykite konstrukciją, naudojant specialias rankenėles.

  Techninės charakteristikos:

  Didžiausia vertikalioji projekcija

  350 cm

  Minimali vertikalioji projekcija

  140 cm

  Minimalus darbo stovo dydis

  91 x 128 cm

  Didžiausias darbo stovo dydis

  91 x 290 cm

  Didžiausi plokštės išmatavimai

  128 x 488 cm

  Didžiausias plokštės svoris

  68 kg

  Gipso plokščių keltuvo svoris

  48 kg

  Sumontuoto keltuvo matmenys

  130 x 60 x 19 cm

  Ratų skaičius

  3


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti