Prekių katalogas

Einhell TP-CD 18 Li-i Brushless-Solo akumuliatorinis smūginis gręžtuvas, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

 • Einhell TP-CD 18 Li-i Brushless-Solo akumuliatorinis smūginis gręžtuvas, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

  Kodas: 4513860
  89.99  su PVM
  (74.37  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Variklio įtampa

  18 V

  Variklio tipas

  Variklis be šepetėlių

  Sukimo momentas

  60 Nm

  Sukimo momento nustatymo žingsniai

  22

  Svoris

  1,5 kg

   

  Einhell TP-CD 18 Li-Brushless akumuliatorinis gręžtuvas su varikliu be šepetėlių siūlo daugiau galios ir ilgesnį veikimo laiką nei gręžtuvas su įprastu anglies šepetėlių varikliu. Jis yra Power X-Change šeimos narys, todėl jam tinka visi Power X-Change akumuliatoriai. Smūginio gręžimo funkcija leidžia dirbti su sunkiai įveikiamomis medžiagomis. Gręžiant kietą ar trapią medžiagą, pvz., akmenį ar betoną, plaktuko mechanizmas suteikia pakankamai jėgos, kad prasiskverbtų į ją. Be to, smūginis gręžtuvas turi dviejų greičių pavarų dėžę galingam varžtų sukimui ir greitam gręžimui. Greito stabdymo funkcija leidžia greitai ir lengvai pakeisti priedą. Vartotojo sąnarius apsaugo papildoma rankena, o ergonomiškas dizainas su minkšta rankena užtikrina patogų darbą. LED lemputė leidžia gerai matyti darbo zoną net esant prastam matomumui. Pristatomas be akumuliatoriaus ir be įkroviklio. Power X-Change šeimos akumuliatorius ir įkroviklius galima įsigyti atskirai.

  Akumuliatoriaus sistema Power X-Change

  Naudodami Einhell Power X-Change akumuliatorių sistemą, jūs visada naudojate to paties tipo akumuliatorių įvairiems įrankiams, nesvarbu, dirbate dirbtuvėse ar sode.

  Aktyvi akumuliatoriaus valdymo sistema

  Aukščiausios klasės ličio jonų elementai ne tik suteikia daug galios, bet ir yra ypač patvarūs ir tvirti dėl automatinio ABS akumuliatoriaus stebėjimo.

  Veiksmingas, galingas ir patvarus

  Akumuliatorinis įrankis yra varomas bešepetiniu elektros varikliu, kuris yra daug efektyvesnis ir tuo pačiu galingesnis nei įprasti elektros varikliai. Jis maksimaliai padidina darbo laiką vienam akumuliatoriaus įkrovimui ir suteikia energijos, reikalingos sudėtingoms užduotims atlikti. Skirtingai nuo šepetinių variklių, bešepetėlių variklių tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis. Be to, tokie varikliai nereikalauja jokių priežiūros darbų.

  Universalus, patogus ir dinamiškas!

  Einhell akumuliatorinis kombinuotas gręžtuvas TE-CD 18 Li-i Brushless Solo - tai galingas universalus įrankis, skirtas daug jėgų reikalaujantiems darbams. 2 greičių metalinė pavara užtikrina pakankamą galią gręžiant ar sukant varžtus, tuo pačiu garantuojant efektyvų jėgos perdavimą ir ilgą tarnavimo laiką. Be to, smūginis gręžtuvas yra Power X-Change šeimos narys, todėl turi visus akumuliatorinio įrankio privalumus. Tiekiamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio, tačiau jam tinka bet koks Power X-Change akumuliatorius. Rinkitės akumuliatorių pagal savo poreikius.

  Tvirtas įrankis visiems darbams

  Metalinis griebtuvas su fiksavimo funkcija leidžia saugiai ir be papildomų pastangų pritvirtinti grąžtą. Gręžiant ir gręžiant su smūgiu veikia didžiulės jėgos – papildoma rankena su paminkštinimu lengvai priglunda prie riešų ir leidžia patogiai dirbti. LED lemputė garantuoja gerą matymą net esant prastam apšvietimui pastatuose, pavėsinėse ar sunkiai prieinamose darbo vietose. Nesvarbu, sukate, gręžiate ar kalate – įrankis yra tikrai universalus, smūginio gręžimo funkcija nugali net nepaklusnias medžiagas.

  Ypatumai ir funkcijos:

  • Power X-Change šeimos narys
  • Variklis be šepetėlių – daugiau galios ir ilgesnis veikimo laikas
  • Smūginio gręžimo funkcija, skirta gręžti kietas medžiagas
  • Aukštos kokybės 13 mm metalinis gręžimo griebtuvas
  • 2 greičių pavarų dėžė galingam varžtų sukimui ir greitam gręžimui
  • Greitas sustabdymas skirtas greitai ir lengvai pakeisti įrankius
  • Ergonomiškas dizainas su minkšta rankena patogiam darbui
  • Švelnus darbas dėl papildomos rankenos
  • Įmontuota LED lemputė darbo zonai apšviesti
  • Pristatomas be akumuliatoriaus ir be įkroviklio

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 162.19  su PVM
  220.11  Sutaupykite 57.92 
  Kaina 266.74  su PVM
  Kaina 309.00  su PVM
  499.00  Sutaupykite 190.00 
  Kaina 299.00  su PVM
  579.00  Sutaupykite 280.00 
  Kaina 117.00  su PVM
  219.00  Sutaupykite 102.00 
  Kaina 21.99  su PVM
  25.00  Sutaupykite 3.01