Prekių katalogas

Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo akumuliatorinis dulkių siurblys sausam ir šlapiam valymui, be akumuliatorių ir pakrovėjo

 • Einhell TE-VC 36/30 Li S-Solo akumuliatorinis dulkių siurblys sausam ir šlapiam valymui, be akumuliatorių ir pakrovėjo

  Kodas: 2347140
  Kaina 174  su PVM
  (143 80  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Išparduota
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Valymo įrankio paskirtis
  Dulkių siurbliai profesionaliam valymui
 • Siurbimo žarnos skersmuo

  36 mm

  Siurbimo žarnos ilgis

  2,5 m

  Variklio įtampa

  36 V

  Variklio tipas

  šepetinis variklis

  Siurbimo galia

  150 mbar

  Garso slėgio lygis

  76 dB (A)

  Nešvarumų surinkimo bakas

  30 l

  Svoris

  8,08 kg

   

  Einhell akumuliatorinis šlapio ir sauso valymo dulkių siurblys TE-VC 36/30 Li S-Solo yra nepamainomas pagalbininkas atliekant siurbimo, džiovinimo ir valymo darbus namuose, rūsyje, dirbtuvėse ar garaže. Šis dulkių siurblys yra efektyvios Power X-Change šeimos dalis, jis gali naudoti bet kokius akumuliatorius iš Power X-Change serijos. Akumuliatorių naudojimas leidžia atlikti darbus bet kurioje vietoje, netgi ten, kur nėra elektros šaltinio. Dėl galingų ir ilgai veikiančių akumuliatorių siurblys net sunkiems darbams.

  ECO ir BOOST darbo režimai leidžia pasirinkti optimaliausią akumuliatorius naudojamą. Nerūdijančio plieno bakas yra 30 litrų talpos. Bakas pasižymi ypatingu stabilumu. Pūtimo jungtis skirta išpūsti sunkiai pasiekiamas vietas, tokias kaip kampai, nišos ir tarpai. Dideli ratai leidžia lengvai transportuoti dulkių siurblį. Priedų laikiklis leidžia tvarkingai išdėlioti visus siurblio antgalius ir visada turėti juos po ranka.  Ant bako yra vandens išleidimo kamštis, kad būtų galima greitai ir lengvai išleisti įsiurbtą vandenį. Ant rankenos yra oro nuotėkio reguliatorius. 36 mm skersmens teleskopinis vamzdis pagamintas iš nerūdijančio plieno.

  Einhell akumuliatorinių įrankių suderinamumas

  Kiekvienas Power X-Change akumuliatorius yra suderinamas su visais įrankiais ir sodo įranga iš Einhell akumuliatorinių įrankių sistemos. Žinoma, Einhell akumuliatoriai ir pakrovėjai taip pat tiks ir visiems būsimiems įrankiams.

  Sukurta reikliam darbui

  Visi akumuliatoriaus komponentai buvo sukurti taip, kad leistų užtikrinti maksimalią belaidžio darbo laisvę visuose Jūsų atliekamuose darbuose: optimizuota įrenginio galia, maksimalus veikimo laikas, ilgesnis baterijos veikimo laikas ir didesnis saugumas.

   

  Paruoštas bet kokiam darbui atlikti

  Dulkių siurblys komplektuojamas su plačių priedų asortimentu. Kombinuotas antgalis tinka kilimų ir lygių grindų valymui, apmušalų antgalis palengvina automobilių sėdynių ir kitų minkštų baldų valymą, o plyšiniu antgaliu galima pasiekti siauras arba sunkiai pasiekiamas vietas. Teleskopinio siurbimo vamzdžio ilgis gali būti reguliuojamas individualiai, pritaikant prie naudotojo ūgio arba atliekamo darbo. Teleskopinio vamzdžio dėka galėsite pašalinti voratinklius tokiame aukštyje, kuris paprastai yra nepasiekiamas.. Priedus galima laikyti praktiškuose dulkių siurblio laikikliuose.

  Plastikinė siurbimo žarna

  2,5 m siurbimo žarna yra lanksti ir tuo pat metu itin tvirta ir patvari. Net po sunkių apkrovų žarna nesisuka.

  Praktiška pūtimo funkcija

  Kai kurie nešvarumai yra nepasiekiami net su plyšių antgaliu. Tokiu atveju gali padėti integruota belaidžio dulkių siurblio TE-VC 36/30 Li išpūtimo funkcija.

  36 Voltų akumuliatorių galia

  Du Power X-Change sistemos akumuliatoriai, kurių kiekvienas turi 18 voltų, suteikia pakankamai energijos bet kokiam darbui atlikti. Akumuliatoriai ir įkroviklis į komplektą neįeina.

  Tvirtas 30 l nerūdijančio plieno bakas

  30 litrų talpos nerūdijančio plieno nešvarumų surinkimo talpa suteikia pakankamai vietos dideliems dulkių, purvo ar skysčių kiekiams.

  Bet kokiems darbams pritaikytos galimybės - ECO ir BOOST darbo režimai

  Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite rinktis iš dviejų skirtingų maitinimo režimų:

  ECO: šis režimas prailgina maksimalų baterijos veikimo laiką. Net ir ilgesni siurbimo darbai nėra problema.

  BOOST: šis režimas užtikrina didžiausią siurbimo galią. Su šiuo režimu galima labai greitai pašalinti net ypač įsisenėjusius nešvarumus. Maksimalus veikimo laikas priklauso nuo naudojamų Power-X-Change baterijų talpos. Išsamesnę informaciją apie maksimalią veikimo trukmę rasite žemiau esančioje lentelėje.

  Ypatumai ir funkcijos:

  • Dulkių siurblys yra Power X-Change šeimos narys
  • Optimaliam naudojimui jam reikia 2x18V akumuliatorių
  • 2 greičiai (ECO/BOOST)
  • Didelė siurbimo galia
  • Nerūdijančio plieno stabilus ir atsparus rūdijimui bakas, kurio talpa 30l
  • Dideli ratai lengvam judėjimui
  • Praktiškas priedų laikiklis tvarkingam laikymui ir patogiam darbui
  • Vandens nuleidimo kamštis išsiurbtam vandeniui išleisti
  • Teleskopinis vamzdis Ø 36 mm pagamintas iš nerūdijančio plieno
  • 2,5 m siurbimo žarna, kurios skersmuo 36 mm
  • Komplekte yra specialus antgalis sunkiai pasiekiamoms vietoms, didelis kombinuotas antgalis kilimams ir lygioms grindims, putplasčio filtras, klostuotas filtras ir popierinis surinkimo maišelis
  • Oro nuotėkio reguliatorius ant rankenos
  • Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojame naudoti 3,0 Ah ir didesnės talpos akumuliatorius
  • Pristatomas be akumuliatoriaus ir įkroviklio

   

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.

   

 • Jus taip pat gali dominti