Prekių katalogas

Einhell TE-CW 18 Li Brushless-Solo akumuliatorinis smūginis veržliasukis, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

 • Einhell TE-CW 18 Li Brushless-Solo akumuliatorinis smūginis veržliasukis, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

  Kodas: 4510040
  85.00  su PVM
  (70.25  be PVM)
  105.00  Sutaupykite 20.00 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Variklio įtampa

  18 V

  Variklio tipas

  Variklis be šepetėlių

  Sukimo momentas

  215 Nm

  Svoris

  1,1 kg

   

  Einhell akumuliatorinis smūginis veržliaraktis TP-CW 18 Li BL-solo yra idealus įrankis transporto priemonių priežiūrai. Įrankis varomas varikliu be šepetėlių, todėl suteikia daugiau galios ir ilgesnį veikimo laiką nei dirbant su įprastu anglies šepetėlių varikliu. Belaidis smūginis veržliaraktis yra Power X-Change šeimos narys. Power X-Change akumuliatoriai su aukštos kokybės ličio jonų technologija gali būti naudojami visuose Power X-Change įrankiuose. Privalumas yra akivaizdus: dirbant su akumuliatoriumi, Jums daugiau nebetrūkdys erzinantys kabeliai ir nereikės daugiau ieškoti elektros lizdo. Darbas nuo akumuliatoriaus leidžia greitai ir saugiai dirbti su visais ratais. Veržliasukis pristatomas be akumuliatoriaus ir pakrovėjo, juos galima įsigyti atskirai, priklausomai nuo Jūsų poreikių.

  Didelis veržliarakčio sukimo momentas suteikia pakankamai galios, kad būtų galima greitai atsukti įtemptus, įstrigusius ar surūdijusius varžtus. TP-CW 18 Li BL-solo turi mažą svorį, todėl jį lengva laikyti rankoje. Smūginis veržliaraktis turi tvirtą 1/2" kvadratinį lizdą, o komplekte papildomai yra ir antgalio adapteris prisukimui. Integruota LED lemputė skirta apšviesti darbo vietą, todėl galėsite dirbti net kai temsta, tamsoje arba garažuose, kur nėra pakankamo apšvietimo.

  Akumuliatoriaus sistema Power X-Change

  Naudodami Einhell Power X-Change akumuliatorių sistemą, jūs visada naudojate to paties tipo akumuliatorių įvairiems įrankiams, nesvarbu, dirbate dirbtuvėse ar sode.

  Aktyvi akumuliatoriaus valdymo sistema

  Aukščiausios klasės ličio jonų elementai ne tik suteikia daug galios, bet ir yra ypač patvarūs ir tvirti dėl automatinio ABS akumuliatoriaus stebėjimo.

  Veiksmingas, galingas ir patvarus

  Akumuliatorinis įrankis yra varomas bešepetiniu elektros varikliu, kuris yra daug efektyvesnis ir tuo pačiu galingesnis nei įprasti elektros varikliai. Jis maksimaliai padidina darbo laiką vienam akumuliatoriaus įkrovimui ir suteikia energijos, reikalingos sudėtingoms užduotims atlikti. Skirtingai nuo šepetinių variklių, bešepetėlių variklių tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis. Be to, tokie varikliai nereikalauja jokių priežiūros darbų.

  Padangų keitimas be pastangų!

  Einhell akumuliatorinis smūginis veržliaraktis TE-CW 18 Li BL-solo yra idealus įrankis transporto priemonių parko priežiūrai. Užuot investavę savo laiką ir pinigus į padangų keitimą pavasarį ir rudenį, su šiuo praktišku pagalbininku galėsite greitai atsukti ir priveržti ratų veržles. Galingas smūginis veržliaraktis yra patogi alternatyva daug pastangų reikalaujančiam varžtų atlaisvinimui rankomis.

  Universalus taikymas ir labai patogus darbas

  Be tvirto 1/2'' kvadratinio antgalio, užsukimo darbai yra galimi ir su 6,35 mm šešiakampio antgalio adapteriu. Veržliasukis sveria tik 1,1 kg ir turi labai patogią formą, todėl puikiai telpa rankoje. Korpuso paviršius turi paminkštinimus, kurie užtikriną saugų sukibimą su naudotojo ranka. Integruotas LED apšvietimas puikiai apšviečia darbo vietą ir leidžia keisti padangas tamsoje arba garaže, kur nėra tinkamo apšvietimo. Komplekte nėra akumuliatoriaus ar įkroviklio, juos galima įsigyti atskirai.

  Ypatumai ir funkcijos:

  • Power X-Change šeimos narys
  • Variklis be šepetėlių – daugiau galios ir ilgesnis veikimo laikas
  • Didelis sukimo momentas leidžia lengvai atsukti ratų veržles
  • Mažas ir lengvas – patogiam darbui
  • Tvirtas 1/2 colio kvadratinis lizdas
  • LED lemputė darbo zonai apšviesti
  • Komplekte antgalio adapteris
  • Norėdami pasiekti geriausius rezultatus rekomenduojame naudoti 2,5 Ah ir didesnį akumuliatorių
  • Pristatomas be akumuliatoriaus ir be įkroviklio (parduodamas atskirai)

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.