Prekių katalogas

Einhell PICOBELLA Solo akumuliatorinė terasų plovykla, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

 • Einhell PICOBELLA Solo akumuliatorinė terasų plovykla, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

  Kodas: 3424200
  119.00 su PVM
  (98.35  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
 • Variklio įtampa

  18 V

  Variklio tipas

  šepetinis variklis

  Maksimalus greitis be apkrovos

  1400 aps./min

  Minimalus greitis be apkrovos

  800 aps./min

  Platus šepetys

  215 mm

  Šepečio skersmuo

  115 mm

  Svoris

  4,1 kg

   

  Akumuliatorinis terasų valymo šepetys Einhell PICOBELLA yra daugiafunkcis pagalbininkas, skirtas valyti akmens paviršius, medienos gaminius, dirbtinę žolę, taip pat kampus ir kraštus.  Plovykla pašalina, pavyzdžiui, žalumynus ir samanas nuo lygių, šiurkščių ir jautrių paviršių. Akumuliatorinė plovykla yra Power X-Change šeimos dalis, todėl su ja galima naudoti bet kokį Power X-Change akumuliatorių. PICOBELLA yra ypatingai lanksti naudojime, kadangi ji nepriklauso nuo maitinimo šaltinio. Akumuliatorius ir pakrovėjas į komplektaciją neįeina, juos gali įsigyti atskirai, atsižvelgiant į savo poreikius.

  Integruota sodo žarnos jungtis leidžia lengvai valyti paviršius šlapiu būdu. Vandens suvartojimą galima reguliuoti pagal poreikį komplekte esančio valdymo vožtuvo dėka. Valymo šepečių keitimas vyksta be įrankių vieno mygtuko paspaudimu. Specialus šoninis šepetys tinka darbui arti krašto. Visapusiška apsauga nuo purslų kontroliuojamai nukreipia nešvarumus. Itin platūs besisukantys šepečių voleliai užtikrina greitus plovimo rezultatus. Dėl lankstaus šepetėlio judėjimo pirmyn/atgal yra pasiekiami geriausi valymo rezultatai. Greičio reguliatorius užtikrina lankstumą ir leidžia atskirai pritaikyti valymo įrankį prie kiekvino atliekamo darbo. Reguliuojamo aukščio aliuminio vamzdis gali būti individualiai pritaikytas prie naudotojo ūgio, kad būtų patogu dirbti. Be to, PICOBELLA turi ergonomišką minkštą rankeną ir papildomą rankeną su praktišku, integruotu sodo žarnos kreiptuvu. Komplekte yra MEDIUM šepetys akmenims valyti.

  Akumuliatoriaus sistema Power X-Change

  Naudodami Einhell Power X-Change akumuliatorių sistemą, jūs visada naudojate to paties tipo akumuliatorių įvairiems įrankiams, nesvarbu, dirbate dirbtuvėse ar sode.

  Aktyvi akumuliatoriaus valdymo sistema

  Aukščiausios klasės ličio jonų elementai ne tik suteikia daug galios, bet ir yra ypač patvarūs ir tvirti dėl automatinio ABS akumuliatoriaus stebėjimo.

  Platus naudojimo diapazonas

  Šepetys MEDIUM (yra komplekte) skirtas valyti lygų akmens paviršių. Šoninis šepetėlis skirtas apdirbti kraštus. Abu MEDIUM šepečiai yra įtraukti į komplektą.

  Šepetys SOFT tinka valyti įvairiausius medinius paviršius, taip pat jis puikiai pašalina nešvarumų daleles iš dirbtinės žolės. Šis šepetys į komplektaciją neįeina. Dėl jo įsigijimo prašome kreiptis į MasterCity.lt konsultantus.

  Šepetys ULTRA skirtas nelygiems akmens paviršiams valyti. Jo dėka galima pašalinti sunkiausius nešvarumus, įskaitant kerpes. Šis šepetys į komplektaciją neįeina. Dėl jo įsigijimo prašome kreiptis į MasterCity.lt konsultantus.

  Ypatumai ir funkcijos:

  • Power X-Change šeimos narys
  • Daugiafunkcis įrankis: tinka akmens, medžio, dirbtinės žolės ir kampų valymui
  • Lengvas sodo žarnos pajungimas
  • Ekonomiškas vandens suvartojimas rankinio reguliavimo dėka
  • Šepečių keitimas be įrankių vienu mygtuko paspaudimu
  • Specialus šoninis šepetys, skirtas darbui arti kraštų
  • Itin platūs besisukantys šepečių voleliai greitiems rezultatams pasiekti
  • Reguliuojamo aukščio aliuminio vamzdis patogiam ir nevarginančiam darbui
  • Greičio kontrolė užtikrina lankstumą
  • Apsauginis gaubtas puikiai apsaugo nuo purslų
  • Papildoma rankena su integruotu sodo žarnos kreiptuvu
  • Komplekte MEDIUM šepetys akmenų valymui
  • Ergonomiška minkšta rankena
  • Pristatoma be akumuliatoriaus ir be įkroviklio, juos galima įsigyti atskirai

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.