Prekių katalogas

Einhell AXXIO Solo akumuliatorinis kampinis šlifuoklis, 125 mm, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

 • Einhell AXXIO Solo akumuliatorinis kampinis šlifuoklis, 125 mm, be akumuliatoriaus ir pakrovėjo

  Kodas: 4431140
  92.00 su PVM
  (76.03  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
  Kampinio šlifuoklio skersmuo
  125 mm
  Pasirinkite produktą
  Kampinis šlifuoklis
 • Disko skersmuo

  125 mm

  Maksimalus greitis be apkrovos

  8500 aps./min

  Maksimalus pjovimo gylis

  33 mm

  Einhell akumuliatorinis kampinis šlifuoklis AXXIO 18/125 - tai puikus pagalbininkas dirbant dirbtuvėse, namuose ir garaže. Jis yra galingas, belaidis ir labai patogus. Kampinis šlifuoklis yra Power X-Change šeimos narys, jam tinka bet koks šios šeimos akumuliatorius. Norėdami gauti geriausius rezultatus, rekomenduojame naudoti 2,5 Ah ar galingesnį akumuliatorių. Bešepetėlis variklis suteikia daugiau galios ir ilgesnį veikimo laiką. Plonas dizainas su ergonomiška minkšta rankena ir papildoma rankena užtikrina malonų ir nevarginantį darbą. Greito reguliavimo disko apsauga leidžia lanksčiai dirbti. Papildoma rankena gali būti tvirtinama dviejose padėtyse. Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis turi apsaugą nuo perkrovos, o tvirtas aliuminio pavaros korpusas sukurtas taip, kad užtikrintų ilgą tarnavimo laiką. Tinkamą pjovimo diską (disko skersmuo 125 mm) galima įsigyti atskirai. Dėl diskų įsigijimo prašome kreiptis į MasterCity.lt konsultantus. Kampinis šlifuoklis pristatomas be akumuliatoriaus ir įkroviklio, juos galima įsigyti atskirai, priklausomai nuo savo poreikių.

  Akumuliatoriaus sistema Power X-Change

  Naudodami Einhell Power X-Change akumuliatorių sistemą, jūs visada naudojate to paties tipo akumuliatorių įvairiems įrankiams, nesvarbu, dirbate dirbtuvėse ar sode.

  Aktyvi akumuliatoriaus valdymo sistema

  Aukščiausios klasės ličio jonų elementai ne tik suteikia daug galios, bet ir yra ypač patvarūs ir tvirti dėl automatinio ABS akumuliatoriaus stebėjimo.

  Veiksmingas, galingas ir patvarus

  Akumuliatorinis įrankis yra varomas bešepetiniu elektros varikliu, kuris yra daug efektyvesnis ir tuo pačiu galingesnis nei įprasti elektros varikliai. Jis maksimaliai padidina darbo laiką vienam akumuliatoriaus įkrovimui ir suteikia energijos, reikalingos sudėtingoms užduotims atlikti. Skirtingai nuo šepetinių variklių, bešepetėlių variklių tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis. Be to, tokie varikliai nereikalauja jokių priežiūros darbų.

  Ypatingai saugus ir pasiruošęs bet kokiam darbui

  Kampinis šlifuoklis turi ploną konstrukciją su minkšta rankena, o papildomą rankeną galima montuoti 2 padėtyse, todėl šlifuoklį galima pritaikyti bet kokiam darbui. Aliuminio pavarų dėžės korpusas yra ypač tvirtas, variklio ir pavarų dėžės atjungimas užtikrina sklandų veikimą ir mažą vibraciją. Apsauga nuo perkrovos, tolygus paleidimas, apsauga nuo pakartotinio paleidimo ir disko apsauga garantuoja maksimalų vartotojo saugumą ir ilgą įrenginio tarnavimo laiką. Norėdami naudoti kampinį šlifuoklį, reikalingas 18 voltų Power-X-Change akumuliatorius ir įkroviklis, kuriuos galima įsigyti atskirai.

  Neribota laisvė Einhell Power X-Change sistemos dėka

  Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis AXXIO yra naujoviškos Einhell Power X-Change šeimos narys: 18 voltų akumuliatorius leidžia galingai ir lanksčiai naudoti įrankį toli nuo elektros lizdo. Akumuliatorius gali būti naudojamas su bet kokiu Power X-Change įrenginiu. Atskirai galima įsigyti atitinkamą 125 mm pjovimo diską.

  Ypatumai ir funkcijos:

  • Power X-Change šeimos narys
  • Variklis be šepetėlių – daugiau galios ir ilgesnis veikimo laikas
  • Tolygaus paleidimo ir pakartotinio paleidimo apsauga padidina naudotojo saugumą
  • Apsauga nuo perkrovos užtikrina ilgaamžiškumą
  • Itin sklandus veikimas
  • Disko apsauga su greitu reguliavimu lanksčiam darbui
  • Tvirtas aliuminio pavaros korpusas
  • Plonas dizainas su ergonomiška minkšta rankena
  • Apsauginės grotelės apsaugo prietaisą nuo dulkių
  • Pagalbinė rankena gali būti lanksčiai tvirtinama 2 padėtyse
  • Norėdami gauti geriausius rezultatus, rekomenduojame naudoti 2,5 Ah ir didesnį akumuliatorių
  • Pristatomas be akumuliatoriaus ir be įkroviklio, juos galima įsigyti atskirai
  • Komplekte taip pat nėra pjovimo disko

   

  Šis tekstas skirtas naudojimui tik MasterCity.lt tinklapyje.