Prekių katalogas

ADA AeroPipe Drėgmės ir temperatūros matuoklis

 • ADA AeroPipe Drėgmės ir temperatūros matuoklis

  Kodas: A00407
  Gamintojas
 •  

  Temperatūros matavimo diapazonas

  -20℃~70℃

  Temperatūros matavimo tikslumas

  ±1.0°C (-10 iki 40°C)
  ±2.0°C (-20 iki -10 ir  +40 iki 70°C)
  ±1.8°F (14 iki 104°F)
  ±3.6°F (-4 iki +14 ir 104 iki 158°F)

  Drėgmės matavimo diapazonas

  0-100%RH

  Matavimo tikslumas

  ±3%(20% ~ 80%)
  ±3.5% (0% ~ 20% ir 80% ~ 100%)

  Maitinimo šaltinis

  3хAAA baterijos

  Automatinis išsijungimas

  po 2 neveikimo minučių

  Darbinė temperatūra

  -20℃…+70℃

  Išmatavimai

  209×47×47 mm

  Svoris

  63 g (be baterijos)

   

  Drėgmės ir temperatūros matuoklis ADA AeroPipe skirtas aplinkos oro arba oro srauto drėgmės ir temperatūros matavimui uždaruose ventiliavimo sistemose.

  Drėgmės ir temperatūros matuoklis ADA AeroPipe turi skaitmeninį aukšto tikslumo daviklį. Prietaisas išsiskiria aukštu tikslumu, dideliu matavimo greičiu ir stabilumu. ADA AeroPipe pagalba galima išmatuoti ne tik aplinkos drėgmę ir temperatūrą, bet ir išmatuoti rasos tašką.

  Drėgmės ir temperatūros matuoklis ADA AeroPipe, remdamasis drėgmės ir temperatūros matavimais, gali apskaičiuoti specialius parametrus: mišinio komponentų santykis (vandens garų kiekis), šilumos kiekio reikšmė (entalpija), drėgmės dalelės svare (GPP), vandens garų masė gramais viename sauso oro kilograme (g/kg), temperatūros atvaizdavimas °С ir °F.

  Drėgmės ir temperatūros matuoklis ADA AeroPipe gali būti plačiai naudojamas produktų laikymo ir transportavimo srityje, ventiliavimo sistemų tikrinime, antikvarinių daiktų saugojime, žemės ūkyje, miško pramonėje, gyvulininkystėje, statybos inspekcijoje ir t.t.

   

  Funkcijos:

  • Santykinės drėgmės ir temperatūros indikatorius
  • Rasos taško indikavimas
  • Mišinio komponentų santykis (vandens garų kiekis)
  • Šilumos kiekio indikatorius
  • Entalpijos dydis
  • GPP
  • Judantis zondas su kamščiu
  • Temperatūra °F ir °C
  • Žemo baterijų įkrovimo lygio indikatorius

   

   

  • Įrankiui taikoma 12 mėnesių garantija    


  ADA Instruments (reiškia "Additional Accuracy") yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi matavimo prietaisų gamyboje ir platinime. Kompanija buvo įkurta 2008 metais ir nuo to laiko tapo viena iš lyderių matavimo prietaisų rinkoje. ADA Instruments siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant lazerinius nivelyrus, tolimačius, kampomačius, termovizorius ir kitus inovatyvius prietaisus, skirtus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

  Kompanijos produktai yra plačiai naudojami statybos, inžinerijos, geodezijos, interjero dizaino ir kituose sektoriuose. ADA Instruments matavimo prietaisai pasižymi aukštu patikimumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra vertinami specialistų visame pasaulyje.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus ADA INSTRUMENTS prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Gamintojo nustatytas 12 mėnesių nemokamo garantinio aptarnavimo terminas, per kurį gamintojas įsipareigoja neatlygintinai šalinti atsirandančius prekės trūkumus, jei Pirkėjas eksploatuoja prekę pagal paskirtį ir laikosi visų gamintojo nurodymų. Šis Pardavėjo įsipareigojimas laikomas papildomai suteikiama komercine (sutartine) garantija šalia garantijos pagal įstatymą ir jai įtakos neturi.


  Garantija pagal įstatymą suteikiama visoms mūsų prekėms, sudarant vartojimo sutartis. Ši garantija dar vadinama teisine garantija. Nepriklausomai nuo to, kokios trukmės yra pardavėjo ar gamintojo nurodyta komercinė garantija vartotojas dėl atsiradusių prekės trūkumų gali kreiptis per 2 metų laikotarpį.

  Pasibaigus 2 metų įstatyminei garantijai, toliau pardavėjo garantiniai įsipareigojimai vykdomi tik komercinės garantijos nustatytomis sąlygomis ir terminais.


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.