Prekių katalogas

Degiklis piktžolėms, laužui, lauko kepsninei

 • Degiklis piktžolėms, laužui, lauko kepsninei

  Kodas: BP-4881
  Gamintojas
 • Maitinimo įtampa

  230V

  Galingumas

  2100/2500W E6000

  Oro srautas

  50 l/min

  Temperatūros reguliavimas

  I - 50 laipsnių C (aušinimas)

  II - 60 laipsnių C

   

  Šis degiklis skirtas greitai ir be pastangų pašalinti piktžoles nuo sodo takų, šaligatvių ir sunkiai pasiekiamų vietų taip. Ilga rankena leidžia neapsunkinti stuburo – darbo metu nereikia lenktis ar tupėti. Iš purkštuko išeinantis įkaitęs oras sudegins piktžolę ir jos šaknis vos per penkias sekundes!

  Unikalus dizainas ir novatoriškas terminis sprendimas leidžia sudeginti piktžoles nerizikuojant sugadinti kitus sodo augalus. Šis piktžolių kontrolės įrenginys yra ekologiškas ir draugiškas aplinkai – jam nereikia naudoti kenksmingų pesticidų.

  Piktžolių degiklis gali būti naudojamas ir kaip grilio uždegimo įrenginys. Siekiant užtikrinti, kad šilumos pistoletą būtų galima naudoti įvairiems tikslams, komplekte yra papildomi purkštukai, kuriuos galima montuoti prie pirminio oro antgalio.

  Mažas svoris leidžia patogiai valdyti prietaisą viena ranka. Piktžolių degiklio naudojimas yra labai intuityvus – prietaisas įjungiamas ir išjungiamas naudojant gaiduką, o įmontuota atrama leidžia šildomą įrenginį padėti į šalį. Orapūtėje yra dviejų pakopų temperatūros reguliatorius.

   

   


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.