Prekių katalogas

Dažų storio matuoklis Steingerg SBS-CT-2000, nuo 0 iki 2000 µm, ±3 % + 2 µm, mini USB

 • Dažų storio matuoklis Steingerg SBS-CT-2000, nuo 0 iki 2000 µm, ±3 % + 2 µm, mini USB

  Kodas: EX10030591
  Gamintojas
 • Korpuso medžiaga

  ABS plastikas, silikonas

  Maitinimo baterijų tipas

  2 x AAA

  Spalva

  juoda

  Tikslumas

  ±3% + 2μm (≤3000μm) esant dideliems ir žemiems temperatūros svyravimams; ±5% + 2μm (3000μm) įvairių metalų matavimas

  Rezoliucija

  0 μm ~ 99,9 μm (0,1 μm) > 100 μm ~ 999 μm (1 μm) > 1000 μm (0,01 mm)

  Matavimo diapazonas

  0-2000 µm

  Matavimo vienetai

  µm, mm, mils

  Naudojimo temperatūra

  0 - 50°C

  Laikymo temperatūra

  -10 ~ +60°C

  Leistina drėgmė

  20%~90%

  Automatinis išjungimas

  Taip

  Maitinamas baterijomis

  Taip

  Komplekte baterijos

  Taip

  Komplekte lagaminas

  Taip

  Matmenys

  10.5 x 5 x 2.5 cm

  Svoris

  0.2 kg

  Svoris siuntimui

  0,6 kg

   

  SBS-CT-2000 - tai tikslus dangos storio matavimo prietaisas, atitinkantis aukščiausius reikalavimus. Jis gali būti naudojamas ant paviršių, pagamintų iš feromagnetinių metalų, pavyzdžiui, automobilių dažų sluoksniui ant metalinio paviršiaus. Šis kompaktiškas pagalbininkas yra nepakeičiamas metalo ir chemijos pramonėje bei automobilių pramonėje.

  Dažu storio matuoklis SBS-CT-2000 labai tiksliai matuoja dažų storį. Dėl didelio matavimo diapazono nuo 0 iki 2000 μm jūs gaunate puikius matavimo rezultatus ne tik automobilių dažams. Prietaisas taip pat turi labai didelę saugojimo vietą - 2000 išmatuotų verčių. Galite pasirinkti iš dviejų skirtingų matavimų režimų: pirmasis režimas nustato reikšmes naudojant magnetą, o antrasis naudoja sūkurinę srovę kitoms medžiagoms tikrinti. Dažų testeris taip pat turi praktišką V formos griovelį, kuris labai palengvina apvalių korpusų, tokių kaip ašys, vyriai, sparnai ir spoileriai, matavimus.

  Visi matavimo parametrai aiškiai rodomi LCD ekrane su perjungiamu foniniu apšvietimu, kad juos visada matytumėte net ir tamsioje aplinkoje. Kai atliekamas matavimas, pasigirsta garsinis signalas. Matavimo prietaisas lengvai valdomas naudojant intuityvius mygtukus. Baigę matavimus galite prijungti įrenginį prie kompiuterio, naudodami pridedamą mini USB kabelį, kad įvertintumėte duomenis. Kalibravimas atliekamas pagal išsamų aprašymą naudojimo instrukcijoje.

  Kad prietaisas saugiai gulėtų rankoje, jo korpusas yra gumuotas iš šonų. Matuoklis atlaiko ne tik labai aukštą iki 50°C temperatūrą, bet ir drėgmę nuo 20 iki 90%. Kai prietaisas nenaudojamas arba turite susitikimą su klientu, galite lengvai jį saugiai laikyti tam skirtame transportavimo dėkle.

   

  Komplektacija:

  • Dangos storio matavimo prietaisas SBS-CT-2000
  • 6 kalibravimo diskai
  • Mini USB laidas
  • Programinės įrangos CD
  • 2 AAA baterijos (1,5 V)
  • Transportavimo lagaminas


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti