Daugiafunkcinis sukamasis kultivatorius

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BP-8487
  Kaina 16200 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Variklio tūris

  63 cm3

  Triukšmo lygis

  Lwa 93dB, Lpa 88dB

  Darbinis gylis

  15 cm

  Darbinių peilių skersmuo

  35 cm

   

  Šis sodo įrankis - tai universaliausias prietaisas rinkoje! Sumontavę tinkamus priedus, jis gali tapti skirtingais sodo įrankiais, kurie leis visapusiškai pasirūpinti dirva ir veja. (Dėmesio - priedai neįeina į komplektaciją, juos turite įsigyti atskirai. Neradę tinkamo priedo mūsų parduotuvėje, kreipkitės į mūsų konsultantus telefonu ar el. paštu, kurie nurodyti kontaktuose ir mes padėsime išsirinkti Jums tinkamą priedą).

  Aeratorius. Su specialiu 450 mm voleliu šis kultivatorius tampa sodo aeratoriumi, kuris pramuša dirvą, kad "atpalaiduoti" dirvą ir pagerinti vandens ir oro paskirstymą po šaknimis. Aeracija taip pat leidžia atsikratyti sutankintos dirvos plutos ir sunaikina piktžolių daigus. Tai taip pat suteikia didesnį vejos atsparumą tempimui ir greitesnį jos atsinaujinimą.

  Kultivatorius. Su 350 mm kultivavimo volu, šis prietaisas veiks kaip kultivatorius. Šiame darbo režime prietaisas apdirba tik viršutinį dirvos sluoksnį, jo neapversdamas. Jus galėsite greitai išpurenti dirvą sode, paruošti žemę sėklų sodinimui, pašalinti piktžoles su negiliomis šaknimis, sumaišyti žemę su organinėmis trąšomis ar kompostu.

 • Jus taip pat gali dominti

  Elektrinis kultivatorius 360mm
  Kodas: BP-9085
  6300 su PVM
  Elektrinis kultivatorius 450mm su ratukais
  Kodas: BP-9087
  11000 su PVM
  Benzininis kultivatorius 5.2 AG, 300 mm
  Kodas: BP-8486
  15300 su PVM