Prekių katalogas

 • CuSi3 suvirinimo viela MIG – 1.0 mm, 1 kg

  Kodas: CUSI31001
  Gamintojas
  Suvirinimo elektrodai ir viela
  Suvirinimo viela
 • Ši suvirinimo viela naudojama cinkuoto plieno, žemai legiruoto ir nelegiruoto plieno ir ketaus suvirinimui. Idealiai tinka kėbulo darbams ir tiems, kas naudoja litavimą, o ne tradicinį suvirinimą. Viela taip pat gali būti naudojama cinko-vario lydiniams ir mažai legiruotiems vario lydiniams. Viela pasižymi geru atsparumu dilimui. Virinimo metu kaip apsauginės dujos paprastai naudojamas argonas. 


  Sherman yra gerai žinomas suvirinimo įrangos prekės ženklas, kuris specializuojasi suvirinimo aparatų ir priedų gamyboje. Sherman tai Iinovatyvi įranga, už priimtiną gerą kainą. Gamintojas siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant MMA, MIG/MAG, TIG suvirinimo aparatus, plazminius pjovimo aparatus bei įvairius suvirinimo priedus. 

  Kompanija ypatingą dėmesį skiria naujovėms ir technologiniams sprendimams. Sherman įranga yra plačiai naudojama įvairiose pramonės šakose, įskaitant statybą, automobilių remontą ir metalo konstrukcijų virinimą.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus Sherman prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 26.00  su PVM
  Kaina 199.80  su PVM
  Kaina 356.25  su PVM