Prekių katalogas

Bass Polska rankinis purkštuvas, 16 L

 • Bass Polska rankinis purkštuvas, 16 L

  Kodas: BP-8641
  Kaina 2270 su PVM
  (18 76  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Išparduota
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Bako talpa: 16 l
  Papildomai: reguliuojamas nerūdijančio plieno antgalis

  Šis rankinis sodo purkštuvas yra universalus sodo įrenginys, leidžiantis visapusiškai prižiūrėti augalus. Šis patikimas sodo purkštuvas gali būti naudojamas sodininkystėje, žemės ūkyje, namų soduose, apipurkšti augalus ir purkšti priemones nuo uodų ir musių, taip pat purkšti dezinfekavimo chemikalus. Šis modelis pateisins jūsų lūkesčius, jei ieškote nedidelio rankinio purkštuvo kambarinių ir sodo augalų priežiūrai. Tai taip pat bus geriausias pagalbinis purkštuvas šiltnamiams ir kitoms uždaroms patalpoms. Naudojant šį purkštuvą ne tik nesusidaro išmetamosios dujos, bet ir užtikrinamas saugumas jūsų aplinkai.

  Purkštuvas atitinka aukščiausius kokybės standartus ir yra skirtas reikliems klientams tarnauti ilgus metus. Rankinis sodo purkštuvas turi:

  • dvigubą filtrą
  • sustiprintą baką su maksimaliu sandarumu
  • ergonomišką formą su pečių dirželiu
  • plastikinį korpusą, kuris atsparus rūgštims ir korozijai
  • įmontuotą siurblį ir oro kamerą

  Reguliuojami purkštukai su antgaliu ir pastovų slėgį palaikantis vožtuvas užtikrina plačią purškimo srovę, kurią galite pritaikyti pagal darbo reikalavimus. Sodo purkštuvo forma leidžia ne tik lengvai jį transportuoti, bet ir patogiai purkšti. Purškimo vamzdis garantuoja visišką judėjimo laisvę ir platų darbo diapazoną. Didelė anga leidžia lengvai užpildyti baką.

  Purkštuvas sukurtas taip, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas net ilgo darbo metu. Purkštuvo valdymas yra intuityvus, o paprastas montavimas užtrunka vos akimirką. Be to, visus purkštuvo komponentus ir priedus lengva valyti.

  Šis modelis puikiai tinka purkšti šiltnamiuose ir uždarose patalpose. Dėl savo savybių jis taip pat yra geriausias purkštuvas, skirtas naudoti tose vietose, kur reikia palaikyti tylą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Rankinis purkštuvas 5L
  Kodas: BP-8607
  780 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Sodo purkštuvas 16l
  Kodas: EW-0016
  2290 su PVM
  Purkštuvas 18L
  Kodas: BP-8612
  2200 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rankinis purkštuvas 8L
  Kodas: BP-8608
  899 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite