Bass Polska grandininis akumuliatorinis pjūklas 2x24V

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BP-8321
  Kaina 10238 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Maitinimo įtampa

  48V (2 x 24V)

  Akumuliatoriaus talpa

  4.0Ah

  Greitis be apkrovos

  6000/8000 aps./min

  Pjovimo juostos ilgis

  16" Oregon

  Savaiminis sutepimas

  taip

  Apsauginis stabdis

  dvigubas

  Grandinės greitis

  12-15 m/s

  Sustojimo laikas

  <0,12s

  Variklio tipas

  be šepetėlių, indukcinis

  Svoris

  4,3 kg

   

  Pristatome Jums naują Bass Polska belaidžių įrankių asortimentą! Visi įrankiai gali būti maitinami nuo tos pačios ilgaamžės baterijos. Daugiau nereikės pirkti skirtingų akumuliatorių skirtingiems įrankiams! Pjūklo akumuliatorių ir įkroviklį galite įsigyti atskirai, ir tai bus geriausias sprendimas jums, kadangi jie tiks ir daugeliui kitų Bass akumuliatorinių įrankių. Tai ne tik leis Jums sutaupyti pinigus, bet ir padės naudingiau naudoti vietą Jūsų namuose ir dirbtuvėse.

  Šis grandinis pjūklas taps geriausiu Jūsų pasirinkimu, jei ieškote tylios ir patogios įrangos, kuriai nereikia prieigos prie maitinimo šaltinio. Šiam pjūklui nereikia ryšio su elektra, jis suteks Jums visišką manevravimo laisvę.

  Pjūklas maitinamas 2 baterijomis, kurios nėra įtrauktos į komplektą. Baterijas reikia įsigyti atskirai. Šis pjūklas yra ekologiškas ir neišskiria jokių išmetamųjų dujų. Be to, jis dirba ypatingai tyliai. Pjūklas turi mažą svorį ir supaprastintą formą, todėl bus patogus tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Optimaliai subalansuotas dizainas leis užimti patogią padėtį darbo metu.

  Dėmesio! Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir pakrovėjo. Dėl jų įsigijimo prašome kreiptis į mūsų parduotuvės konsultantus arba spauskite šią nuorodą ir įsigykite internetu. 

 • Jus taip pat gali dominti