Prekių katalogas

Feramo Tools Akmens šlifuoklis (šlapias šlifavimas), 1200W, 125mm

 • Feramo Tools Akmens šlifuoklis (šlapias šlifavimas), 1200W, 125mm

  Kodas: EXFE1200
  Gamintojas
 • Galingumas

  1200W

  Greitis

  1700 - 3700 aps./min

  Tvirtinimas

  M14

  Tinkami diskai

  100 mm ir 125 mm

  Svoris

  2,6 kg

  Paskirtis

  Sausam ir šlapiam šlifavimui

   

  Akmuo – tai labai tvirta, tačiau labai ilgaamžė medžiaga. Akmens šlifavimas yra sunkus procesas, kuris reikalauja ne tik tam tikrų įgūdžių, tačiau ir reikiamų kokybiškų įrankių. Siūlome Jums patikimą ir kokybišką šlifuoklį akmeniui iš Feramo Tools, kuris puikiai susidoros su tvirtų medžiagų apdirbimu.

  Profesionalus akmens šlifuoklis iš Feramo Tools turi kintamą greitį bei vandens pajungimą. Variklio galingumas yra 1200W. Su šiuo šlifuokliu galima naudoti 100 mm ir 125 mm skersmens diskus. Šis įrankis skirtas natūralaus akmens, betono, granito, dirbtinio akmens ir kitų panašių medžiagų šlifavimui. Kadangi prie šlifuoklio galima prijungti vandenį, jis gali būti naudojamas tiek sausam, tiek šlapiam šlifavimui. Prijungę prie įrankio vandenį, galėsite pamiršti apie disko perkaitimą ir dėl to atsirandančią disko deformaciją. Drėgmė taip pat yra puiki priemonė užkirsti kelią dulkių išsiskyrimui, o tai labai svarbu dirbančiam su įrankiu operatoriui.

  Šlifuoklis turi nedidelį svorį, todėl operatoriaus rankos nepavargs darbo metu. Jis turi paprastą konstrukciją ir patogus naudojimo metu.

   

  Kiti įrankio ypatumai:

  • Reguliuojamas greiti
  • Tolygus paleidimas
  • Elektroninė apsauga nuo perkrovos
  • Ergonomiška forma ir patogi neslystanti papildoma rankena
  • Didelis įjungimo mygtukas

   

  Kuo skiriasi šlapias ir sausas akmens šlifavimas?  

   „Šlapias“ šlifavimo būdas šiek tiek padidina ruošinio apdirbimo laiką ir darbo sąnaudas, tačiau taupo medžiagą ir prailgina deimantinių diskų tarnavimo laiką bei sumažina defektų (drožlių, nudegimų) tikimybę. Toks būdas netinka darbui esant minusinei temperatūrai.

   „Sausas“ šlifavimo būdas yra greitesnis procesas, kuriam nereikia specialių darbo sąlygų. Jis pagreitina deimantinių diskų susidėvėjimą ir reikalauja gerų meistro įgūdžių. Toks šlifavimas taip pat gali padidinti defektų tikimybę.

   

  Įrankiui taikoma 24 mėnesių garantija 

 • Jus taip pat gali dominti