Prekių katalogas

ADA Elevation 19 Geodezinis stovas, 185 cm

 • ADA Elevation 19 Geodezinis stovas, 185 cm

  Kodas: ADA Elevation 19
  Gamintojas
 •  

  Sunkus praskečiamas teleskopinis stovas lazerinių nivelyrų, plokštumų projektuotojų montavimui, su klipsais. Svoris – 4,3 kg.

  Stovas pagamintas iš aliuminio ir plieno. Reguliuojama kolona leidžia judinti sumontuotą į stovą prietaisą į viršų ir į apačią tiksliam „bazinės horizontalios lazerinės plokštumos“ nukreipimui ar perkėlimui.

  Stovo svoris

  4,3 kg.

  Surinkto stovo aukštis

  106 cm.

  Maksimalus aukštis

  185 cm.

  Dydis dėžėje

  107 – 20 – 20 cm.

  Tvirtinamasis sriegis

  5/8 colio

  Paskirtis

  Lazerinių nivelyrų ir plokštumų projektuotojų montavimas

  Montavimo būdas

  Klipsai

  Plokštės skersmuo vidinis/išorinis

  5,5 cm.

  Komplektacija

  • teleskopinis stovas,
  • dėžė

  Visa ADA produkcija yra sertifikuota. 


  ADA Instruments (reiškia "Additional Accuracy") yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi matavimo prietaisų gamyboje ir platinime. Kompanija buvo įkurta 2008 metais ir nuo to laiko tapo viena iš lyderių matavimo prietaisų rinkoje. ADA Instruments siūlo platų asortimentą produktų, įskaitant lazerinius nivelyrus, tolimačius, kampomačius, termovizorius ir kitus inovatyvius prietaisus, skirtus tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

  Kompanijos produktai yra plačiai naudojami statybos, inžinerijos, geodezijos, interjero dizaino ir kituose sektoriuose. ADA Instruments matavimo prietaisai pasižymi aukštu patikimumu, tikslumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra vertinami specialistų visame pasaulyje.  UAB "Eleoras" ( MasterCity.lt ) yra oficialus ADA INSTRUMENTS prekės ženklo atstovas ir platintojas Lietuvoje


  Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsakymai vykdomi per 1-3 darbo dienas. Siūlome įvairias pristatymo galimybes: pristatymas į namus, paštomatus ir atsiėmimas parduotuvėje. Po pirkimo gausite sekimo numerį, su kuriuo galite stebėti savo siuntą realiu laiku per mūsų partnerių platformą.

 • Jus taip pat gali dominti

  Kaina 49.00  su PVM
  Kaina 75.00  su PVM
  Kaina 126.00  su PVM
  Kaina 66.00  su PVM
  Kaina 107.00  su PVM