Bessey žirklių rinkinys, 3 vnt. dėkle

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DSET15
  7318 su PVM
  9148 Sutaupykite 1830
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Žirklių rinkinys, 3 vnt. dėkle

  Gamintojas: Bessey
  Artikulas: DSET15

  Rinkinyje dešininės žirklės, kairinės žirklės ir tiesios žirklės (D15A, D15S ir D15AL). Šios žirklės – tai mažos, manevringos ir kartu vikrios žirklės - universaliam naudojimui. Naudojamos nepertraukiamiems tiesiems ir figūriniams pjūviams. Nauja pjaunančios galvutės geometrija užtikrina labai mažus išmatavimus - ypatingai patogu kirpti mažu radiusu ir sunkiai prieinamose vietose. Optimalus svirčių santykis, esant minimaliam dydžiui, garantuoja 100% efektyvumą su mažomis pastangomis. ERGO rankena patogiam darbui.

  Šios idealios žirklės yra labai efektyvios ir tas efektyvumas yra garantuojamas originalios kompaktiškos konstrukcijos dėka. Ypatingai maži darbinės galvutės išmatavimai su optimizuota pjūvio geometrija, patobulintas svirčių santykis kartu su žymiu bendro žirklių ilgio pakeitimu - tai yra tos savybės, kurios leidžia Jums atlikti pjovimą minimaliais spinduliais ir pačiose sunkiai pasiekiamuose vietose. Būtent todėl šios žirklės yra būtinas universalus įrankis, kuris gali tilpti bet kokioje kišenėje, bet nepasimes jokiame įrankių krepšyje.

  Šias žirkles tikrai galima vadinti idealiomis, nes jos yra tikros “universalės”. Jas galima naudoti nepertraukiamam lakštinio metalo kirpimui (nepertraukiamas pjūvis), o taip pat didelių ir mažų kontūrų arba spindulių pjovimui (figūrinis pjūvis). Be to, visiškai nesvarbu, ar darbas atliekamas iš krašto (kraštų apipjovimas) ar lakšto viduryje.

  Dešininės žirklės pagaląstos ir sukonstruotos tokiu būdu, kad jos gerai pjauna dešininius spindulius (t.y. lanką iš kairės į dešinę). Dažnai galvojama, kad dešininės žirklės skirtos dešiniarankiams, o kairinės - kairiarankiams. Bet taip nėra. Yra atvirkščiai. Jei dešiniarankis pjaus spindulį dešininėmis žirklėmis (žr. aukščiau, iš kairės į dešinę), tai judėjimas bus nukreiptas į išorę nuo riešo. O su kairinėmis žirklėmis (spindulys iš dešinės į kairę) - į riešo vidų. Tai žymiai ergonomiškiau. 

 • Jus taip pat gali dominti

  Figūrinių žirklių rinkinys Bessey, 3 vnt. dėkle
  Kodas: DSET16
  7899 su PVM
  9874 Sutaupykite 1975
  Žirklės su pailgintomis ašmenimis Bessey, 280mm, ašmenų ilgis 64mm
  Kodas: D22A
  4434 su PVM
  5542 Sutaupykite 1108
  Žirklės Bessey, bendras ilgis
  Kodas: DSET-SF3
  14482 su PVM
  18102 Sutaupykite 3620
  Figūrinės žirklės Bessey, dešininės, 240mm, ašmenų ilgis 40mm
  Kodas: D16
  2633 su PVM
  3291 Sutaupykite 658