Suvirinimo aparatas MMA ESAB Buddy Arc 180, 180A, 230V

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BuddyArc180
  Kaina 34800 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 •  

  Maitinimo įtampa

  230V, 50/60Hz

  Srovės diapazonas MMA / TIG

  5-180A

  Darbo ciklas 30%

  MMA 180A

  Darbo ciklas 35%

  TIG 180A

  Darbo ciklas 60%

  MMA 125A / TIG 130A

  Darbo ciklas 100%

  MMA 100A / TIG 100A

  Maks. srovės sunaudojimas

  36A

  Galios faktorius

  0.72

  Efektyvumas

  >80%

  Atviros grandinės įtampa

  59.8V

  Elektrodų skersmuo

  1.6 - 3.2 mm

  Suvirinimo būdai

  MMA, TIG (Lift-Arc)

  Apsaugos klasė

  IP 23S

  Darbinė temperatūra

  nuo -10 iki +40°C

  Saugojimo temperatūra

  nuo -20 iki +55°C

  Išmatavimai

  310 × 140 × 230 mm

  Svoris

  6.6 kg

   

  Tvirtas ir patvarus suvirinimo įrenginys, skirtas profesionaliam virinimui. Šis įrenginys užtikrina lankinio suvirinimo efektyvumą ir patikimumą, nes naudojama itin aukštos kokybės IGBT technologija. Patogus, tvirtas ir lengvas MMA suvirinimo įrenginys, kuris gali virinti ir Lift TIG lankiniu būdu. Viduje sumontuotai elektronikai aušinti naudojamas efektyvus ventiliatorius. Norint pasiekti dar didesnį patikimumą – įrengta apsauga nuo perkaitimo. Apsauga nuo perkaitimo ir apkrovos automatiškai išjungia aparatą. Sumontuoti trys karščio absorberiai, kurie užtikrina ilgesnį produkto tarnavimo laiką. Valdomas ypač paprastai. Nustatymas vyksta viena rankenėle, kuria keičiama suvirinimo srovė. Jungikliu, kuris yra ant priekinio skydelio galima lengvai pasirinkti MMA arba TIG darbo rėžimą. Šis suvirinimo aparatas puikiai tinka darbui gamyklų gamyboje ir priežiūroje, statybai, gamybai, ūkininkams.

  MMA Suvirinimas elektrodais. ESAB Buddy Arc 180 užtikrina sklandžią DC (Nuolatinė srovė) suvirinimo galią, dėl to leidžia suvirinti daugumą metalų, pvz. legiruotą ir nelegiruotą plieną, nerūdijantį plieną, ketų. Suvirinimo aparate Buddy Arc 180 integruotos „Arc force“ ir „Hot start“ funkcijos automatiškai prisitaiko pagal naudotojo užstatytą suvirinimo srovę, todėl nesvarbu kokią srovę nustatysite, lanko uždegimas ir suvirinimo našumas bus puikus. ESAB Buddy Arc 180 sugeba virinti beveik visų tipų 1.6-3.2 mm skersmens elektrodais.

  TIG Suvirinimas su pridėtine viela. ESAB Buddy Arc 180 gali lengvai virinti ir TIG būdu naudojant Lift-Arc TIG funkciją. Jums reikės tik įsigyti papildomą TIG degiklį su integruotu dujų vožtuvu, reduktorių ir Argono dujų balioną. Puikiai tinka virinti: anglinį (konstrukcinį) plieną ir legiruotą ar nelegiruotą nerūdijantį plieną.

   

  Suvirinimo aparato ESAB Buddy Arc 180 funkcijos:

  Hot Start - palengvina lanko uždegimą (MMA). HOT START funkcija uždeda srovės impulsą tuo momentu, kai elektrodas liečiasi su ruošiniu ir tuo palengvina lanko uždegimą.

  Arc Force - stabilaus suvirinimo lanko palaikymas (MMA). ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu. Sistema yra svarbi dirbant su atsakingomis konstrukcijomis ir naudojant elektrodus su baziniu, rūgščiu, ilmenito, rutilo ir celiuliozės padengimu.

                       

  Komplektacija:

  • ESAB Buddy Arc 180,
  • Elektrodų laikiklis su 3m kabeliu,
  • 3m įžeminimo kabelis su gnybtu

   

              

  • Suvirinimo aparatui taikoma 24 mėnesių garantija