Suvirinimo aparatas MMA, DIGIARC 200 Pulse, 200A, 230V su lagaminu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 7812032
  20357 su PVM
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Sherman-profi
 • Suvirinimo aparatas MMA, DIGIARC 200 Pulse, 200A, 230V su lagaminu

  Modelis: DIGIARC 200 Pulse
  Gamintojas: Tecweld (Sherman-profi)
  Artikulas: 7812032

  Maitinimo įtampa

  AC 230V 50Hz

  Suvirinimo metodas

  MMA

  Technologija

  IGBT

  Suvirinimo srovė

  200A

  Suvirinimo srovės reguliavimas

  tolygus

  Darbo ciklas

  60%

  Tuščiosios eigos įtampa

  40 – 80 (9 su VRD)

  Maks. srovės sunaudojimas

  43,4 A

  Maks. naudojama galia

  6,4 kVA

  Funkcijos

  skaitmeninis valdymas, Arc Force, Hot Start, VRD, Anti-Stick, Pulse

  Svoris

  6 kg

  Išmatavimai

  375 x 150 x 255 mm

   

  Inverterinis suvirinimo aparatas DIGIARC 200 PULSE pagamintas pagal IGBT technologiją ir naudojamas plieno, ketaus ir spalvotų metalų suvirinimui MMA metodu. Suvirinimo aparate yra suvirinimo srovės pulsas, kuris leidžia atlikti aukštos kokybės suvirinimo siūles, ypač virinant nerūdijantį plieną. Naudojant tuščiosios eigos įtampos reguliavimo funkciją, prietaisas leidžia virinti visų tipų elektrodais, nepriklausomai nuo padengimo tipo.

  Suvirinimo aparatas turi HOT START, ANTI STICK, ARC FORCE funkcijas bei VRD funkciją su galimybe ją išjungti. Naudojant papildomą degiklį, galima virinti TIG Lift metodu.

  Suvirinimo aparatas DIGIARC 200 PULSE skirtas naudojimui uždarose patalpose arba po stogu, kur jis nėra veikiamas tiesioginių oro sąlygų.

   

  Suvirinimo aparato DIGIARC 200 Pulse funkcijų aprašymas:

  • ANTISTICK - sistema, kuri užkerta kelią elektrodo prilipimui. Elektrodas daugiau ne prilimpa ir ne raudonuoja, kaip su tradiciniais aparatais.
  • HOT START - palengvina lanko uždegimą. HOT START funkcija uždeda srovės impulsą tuo momentu, kai elektrodas liečiasi su ruošiniu ir tuo palengvina lanko uždegimą.
  • ARC FORCE - stabilaus suvirinimo lanko palaikymas. ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu. Sistema yra svarbi dirbant su atsakingomis konstrukcijomis ir naudojant elektrodus su baziniu, rūgščiu, ilmenito, rutilo ir celiuliozės padengimu.
  • VRD - tuščiosios eigos įtampos sumažinimas iki saugaus lygio, siekiant užtikrinti apsaugą nuo elektros smūgio (MMA). Ši funkcija tenkina viso pasaulio regioninius nurodymus ir saugos standartų reikalavimus.

   

  Komplektacija:

  • Suvirinimo aparatas
  • Elektrodo laikiklis
  • Masės kabelis
  • Transportavimo ir saugojimo lagaminas