Welbach Omega 500 Suvirinimo pusautomatis, 500A, 400V

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 2074
  Kaina 380500 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Pusautomačio maitinimo įtampa
  400V
 •  

  Nominali įėjimo įtampa (V/Hz)

  3-fazis 400 V | 50/60 Hz

  Nominali srovė (A)

  37 A

  Nominalus galingumas (kVA)           

  25

  Atvirosios grandinės įtampa (V)

  67

  Darbo ciklas (ED)

  60%

  Suvirinimo srovė (A)

  60 - 500 A

  Suvirinimo įtampa (V)

  15 - 45 V

  Vielos skersmuo (mm)

  1,0 - 1,6 mm

  Vielos tipas

  Vientisa / fliusinė viela (Flux)

  Suvirinimo tipas

  Rankinis / pusiau automatinis

  Dujų leidimo laikas (s)

  0,1

  Dujų ištekėjimo trukmė (s)

  0-5

  Degiklio modelis

  ABICOR BINZEL MB 501 D (aušinimas skysčiu)

  Apsaugos klasė

  IP21

  Izoliacija

  F

  Kabelis vielos tiekimo vienetui

  10 m

  MIG / MMA / Įžeminimo laidas

  3 m

  Dujų žarna

  4 m

  Prijungimo laidas

  2,7 m

  1 dalies išmatavimai

  112,50 x 61 x 126 cm

  2 dalies išmatavimai

  77 x 36 x 62 cm

  Svoris (suvirinimo aparato)

  110 kg

  Svoris (vielos padavimo)

  17 kg

  Svoris

  159 kg

  Bendri išmatavimai

  113 x 62 x 162 cm

  Bendras svoris

  210 kg

  Aukštos kokybės suvirinimo aparatas OMEGA 500 buvo sukurtas profesionaliam naudojimui. Naujai sukonstruotas įrangos korpusas yra patrauklaus dizaino ir užtikrina stabilumą bei gerą kokybę. MIG-MAG suvirinimo aparatas yra 3-fazis su galia 500A. Modernus IGBT invertorius leidžia nustatyti suvirinimo srovę tarp 60A ir 500A. OMEGA 500 valdymas yra skaitmeninis ir leidžia nustatyti tikslius parametrus. Pakankamas aušinimas yra įmanomas tiekiamo vandens aušintuvo dėka. Vandens aušintuvas kartu su MIG MAG suvirinimo aparatu yra ant tvirto stabilaus vežimėlio. Taip pat yra prieinama dujų baliono platforma. Dideli stabilūs ratai užtikrina mobilų naudojimą. MIG suvirinimui gali būti naudojama viela tarp 1,0 mm ir 1,6 mm. Taip pat yra galimybė pasirinkti naudojamos vielos tipą tarp vientisos vielos ir vielos su šerdimi (Flux), tokiu būdu panaikinant išorinį dujų nutekėjimą.

  MIG -MAG suvirinimo aparatas OMEGA 500 yra tiekiamas su išoriniu vielos padavimo įtaisu. Tai leidžia Jums padengti didelę darbo erdvę nejudinant suvirinimo aparato. Vielos padavimo įtaisas gali būti jungiamas per trumpą (1,6 m) arba ilgą (10 m) kabelį, todėl Jus galite nustumti darbo spindulį iki 13 m. Jus taip pat galite reguliuoti įtampą, srovę ir vielos padavimą tiesiogiai ant mobilaus įrenginio. Viela paduodama per du traukimo volus, todėl yra užtikrinamas stabilus ir pastovus vielos padavimas.

  MIG MAG suvirinimo aparatas OMEGA 500 turi tiek rankinį, tiek pusiau automatinį darbo režimą. Taigi, remiantis pasirinktu vielos dydžiu ir tipu, yra atkuriami surenkamieji gamykliniai parametrai. Yra įmanoma pasirinkti reikiamus impulso parametrus (tarp 2-jų ir 4-ių taktų), srovės kilimo/nuleidimo laiką ir dujų leidimo/ištekėjimo laiką. MIG MAG suvirinimo aparatas OMEGA 500 ​​tiekiamas su aukštos kokybės degikliu "MB 501 D" ABICOR BINZEL. Ilgametė ABICOR BINZEL patirtis žada visame pasaulyje pripažintą kompetenciją. Rankena yra ergonomiška, techniškai brandi ir 100% patikima. Darbui be nuovargio degiklis aprūpintas lengvu ir labai lanksčiu žarnų paketu. Tvirta konstrukcija užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

  Informacija apie MIG MAG suvirinimo aparatą OMEGA 500:

  • Kokybiškas darbas
  • 400V, 3-fazis
  • 60-500 amperų
  • vandens aušintuvas
  • skaitmeninis suvirinimo aparatas
  • rankinis/pusiau atomatinis darbo režimas
  • mobilus vielos tiekimo įtaisas
  • 1,0 - 1,6 mm viela
  • vientisa viela arba viela su šerdimi (Flux)
  • aukštos kokybės Abicor Binzel degiklis
  • impulso funkcija
  • 2 taktai/4 taktai

  Funkcijos:

  1. Darbinė srovė, darbinė įtampa, pabaigos srovė, pabaigos įtampa, dujų leidimo laikas, dujų ištekėjimo laikas, srovės kilimo laikas, srovės nuleidimo laikas, bazinis srovės komponentas, impulso laikas, bazinis laikas, impulso srovės kilimo laikas, impulso srovės nuleidimo laikas, įrašyta degimo įtampa, įrašytas degimo laikas, kompensavimo valdymo ilgis.

  2, 3. PARAMETER ADJUSTMENT = PARAMETRAS "+" arba "-". Pasirinkus šią funkciją (žr. 1 punktą) pasirenkama dabartinė būsena. Dabar šio mygtuko pagaba galima padidinti arba sumažinti parametro reikšmę.

  4. SELECT WIRE TYPE = PASIRINKITE SUVIRINIMO VIELOS TIPĄ - Pasirinkite suvirinimo vielos tipą priklausomai nuo metalo, kuris bus suvirinamas.

  5. SELECT WIRE SIZE = PASIRINKITE SUVIRINIMO VIELOS DYDĮ - Pasirinkite suvirinimo vielos dydį priklausomai nuo metalo, kuris bus suvirinamas.

  6. RANKINIO AR SINERGIŠKO REŽIMO PASIRINKIMAS.

  SINERGIŠKAS: įrenginys yra koreguojamas, atsižvelgiant į gamyklinius nustatymus ir į nustatytą vielos tipą bei ilgį. Šie parametrai gali būti koreguojami tik minimaliai.

  RANKINIS: pilnai rankinis nustatymas, kaip tradicinėje MIG suvirinimo įrangoje.

  7. SLOPE DOWN ON/OFF = “4T/2T” funkcijos pasirinkimas dalina MIG suvirinimą į "2T" režimą (be savaiminio blokavimo) ir "4T" režimą (su savaiminiu blokavimu).

  "2T" = suvirinimas prasideda, kai jungiklis paspaudžiamas ir suvirinimas sustabdomas, kai jungiklis yra grąžinamas į pradinę padėtį.

  "4T"= lanko uždegimo išėjimo srovė generuojama po pirmojo degiklio jungiklio paspaudimo. Po jungiklio atleidimo srovė grąžinama į standartinę reikšmę. Pabaigus suvirinimą paspauskite jungiklį dar kartą. Šį kartą suvirinimo srovė pradeda silpnėti, kol pasiekiama ir išlaikoma lanko srovė. Suvirinimo aparatas sustabto siunčiamą strautą, kai jungiklis grąžinamas į pradinę padėtį antrą kartą.

  8. SELECT MIG OR ARC = MIG suvirinimo procesas turi tris funkcijas: MIG, Impulsinis MIG ir ARC.  Indikatorius dega prie šiuo metu pasirinktos funkcijos. (Mirksinti MIG lemputė reikškia, kad pasirinkta MIG impulso funkcija).

  9. GAS PURGE = DUJŲ SRAUTAS - Paspaudus šį mygtuką, pradės tekėti CO2. Pirmiausia, patikrinkite, ar tekačios dujos tinka suvirinimo procesui.

  10. WIRE INCH = VIELOS PADAVIMAS - Paspaudus šį mygtuką, suvirinimo aparatas pradeda vielos tiekimą. Viela tiekiama tol, kol mygtukas nebus atleistas. Tai tinka vielos padavimui ir padavimo greičio priežiūrai.

  11. SPATTER CONTROL = PURSLŲ KONTROLĖ - purslų kiekis gali būti reguliuojamas, pasukant šią rankenėlę.

  12. LED = LED EKRANAS - rodo srovės dydį ir kai kurių parametrų reikšmes suvirinimo metu.

  13. LED = LED EKRANAS - rodo įtampą, galutinę įtampą, laisvo išėjimo įtampą (911), laisvo išėjimo laiką (912), kurie buvo pasirinkti (žr. 1 pav.).

  ĮŽEMINIMAS = Ant kiekvieno suvirinimo aparato yra varžtas ir markiruotė, kaip atlikti reikiamą įžeminimą. Prieš naudojimą yra būtina kabelio pagalba sujungti suvirinimo įrenginio korpusą su žeme (kabelio pjūvis turi būti ne mažesnis kaip 6 mm), siekiant išvengti galimų problemų dėl elektros nutekėjimo.

  DUJŲ APSAUGA = MIG-MAG suvirinimui yra reikalingos apsauginės arba aktyvios dujos.

  AUKŠTA ĮTAMPA = Prietaisas yra 3-fazis (400 V +/- 10%).

           

  1. Dujų purkštukas    
  2. Dujų skirstytuvas   
  3. Srovės antgalis      
  4. Antgalių pagrindas       
  5. Degiklio kaklelis

   

  Degiklis Abicor BINZEL:

  "MB" serijos MIG-MAG suvirinimo degiklis su oru ir skysčiu aušinama konstrukcija užtikrina aukštą kokybę ir technologijas, kurios garantuoja beprobleminį darbą, nepriklausomai nuo suvirinimo užduoties. Visi degikliai sukonstruoti taip, kad užtikrina tikslų ir patogų darbą.

  • Auksčiausios kokybės, pripažintas visame pasaulyje
  • Ergonomiškas ir techniškai brandus, 100% patikimas
  • Optimalus degiklio aušinimas - labai patvarus
  • Labai greitas degiklio paketimas

   

   

   

  • Suvirinimo pusautomačiui taikoma 24 mėnesių garantija