Kampiniai šlifuokliai

 • Į ką atkreipti dėmesį perkant kampinį šlifuokli?

  • 125mm disko dydžio šlifuokliai – tai lankstūs aparatai, pagal darbo tipą idealūs šlifavimui ir nestorų medžiagų pjovimui, dažniausiai jie turi galingumą nuo 700W net iki 1700W.
  • 230mm disko skersmens šlifuokliai yra gerokai didesni, negu 125mm analogai, bet kartu ir galingesni. Asortimentas prasideda nuo 1900W galingumo. Gerai tinka betono pjovimui, trinkelių pjovimui, stambių metalo konstrukcijų pjovimui.
  • Tolygus paleidimas (Lėtas paleidimas) – ši funkcija pakelia apsukas nuo 0 iki darbinio greičio. Tolygus paleidimas padidina elektrinio įrankio naudojimo saugumą bei sumažina apkrovą tinklui paleidimo metu.
  • Apsisukimų reguliavimas. Reguliuojamas kampinis šlifuoklis - tai geras pasirinkimas šlifavimo darbams.
  • Nuolatinio apkrovos palaikymo modulis – tai ypatumas, leidžiantis nepraleisti didžiausios apsukų kiekio dalies, padarant apkrovą. 
 • Kas yra kampinis šlifuoklis?

  Kampiniai šlifuokliai, ar “bulgarkės” - vienas iš populiariausių elektrinių įrankių, be kurio neapsieina nei vienas meistras, dirbtuvės arba gamyba. Šie šlifuokliai atsirado XX amžiaus viduryje Vokietijoje, o 1970-ais atėjo ir į Rytų Europą ir atsirado Bulgarijos (ELTOS) gamykloje, kuri buvo skirta visoms Rytų Europos šalims. Taip ir atsirado pavadinimas “bulgarkė”.
  Dabar rinkoje yra daug populiarių ir mažiau žinomų šio įrankio prekės ženklų. Labai populiarūs yra Makita ir Bosch kampiniai šlifuokliai, bet siūlome atkreipti dėmesį į Pietų Korėjos gamintoją Keyang ir jų legendinius kampinių šlifuoklių modelius DG-852 ir DG-1102C, turinčius gerą kainą.

  Kur jis naudojamas?

  Atsižvelgiant į tai, kad kampinis šlifuoklis yra itin universalus, jis gali būti naudojamas kaip įrankis betono pjovimui, akmens arba betono šlifavimui, metalo šlifavimui, nerūdijančio plieno poliravimui, metalo pjovimui, medienos šlifavimui ir, kartais, pjovimui.

  Svarbiausia yra įsigyti tinkamą pjovimo arba šlifavimo diską. Siūlome atkreipti dėmesį į PFERD, DELOG abrazyvinių diskų gamintojus.

  Į ką atkreipti dėmesį?

  • 125mm disko dydžio šlifuokliai – tai lankstūs pagal darbo tipą aparatai, jie gali būti naudojami bet kokiam darbui, kuris skirtas šlifuokliui. Jų galingumas būna nuo 700-800 W iki net 1700W.
  • 230mm disko skersmens šlifuokliai – tai aparatai, kurie 2-3 kartus didesni, negu jų 125mm analogai, bet turintys 2 Kw, o kartais net virš 2 Kw galingumą, kuris duoda galimybę pjauti kietesnes medžiagas.
  • Tolygus paleidimas – tai funkcija, keičianti pradinį apsukų greitį nuo 0 iki 11000 aps./min. Apsukų greitis pagreitėja nuo 0 iki 11000 aps./min kelių sekundžių bėgyje. Ši funkcija papildo aparato saugumą.
  • Reguliavimas duoda galimybę reguliuoti apsukų greitį. Su mažesniu apsuku greičiu šlifavimo procesas bus daug patogesnis, nes kai kada per didelis greitis gali sudeginti šlifavimo medžiagos paviršių.


  Mūsų parduotuvė turi didelį skirtingų gamintojų ir modelių pasirinkimą, dėl kiekvieno iš kurių mes galime jus pakonsultuoti ir pasiūlyti įrankį, kuris tiks Jums ir Jūsų darbams!