Benzininis žemės kaltas ADA GroundHammer 4

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: A00464
  42500 su PVM
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Benzininis žemės kaltas ADA GroundHammer 4

  Modelis: GroundHammer 4
  Gamintojas: ADA Instruments
  Artikulas: A
  00464

  Variklio galia

  1,63 AG / 1,2 kW / 6500 aps/min

  Variklio tūris

  42,5 cm3

  Variklis

  2-jų taktų, aušinimas oru

  Kuro bako tūris

  1,2 l

  Smūgių skaičius per minutę

  1700~2230

  Smūgio galia

  25~45 J

  Kuro mišinys (benzinas / tepalas)

  25:1

  Išmatavimai

  740х340х260 mm

  Svoris

  13 kg


  Benzininis žemės kaltas ADA GroundHammer plačiai naudojamas įvairiems montavimo darbams: stulpų, aptvėrimų, strypų ir pan. užkalimui. Specialaus antgalio naudojimas leidžia įmušti į dirvožemį stulpus ir strypus, kurių skersmuo iki 60 mm. Su šiuo žemės kaltu galima greitai, kokybiškai ir su minimaliomis sąnaudomis montuoti tvoras arba metalinius aptvėrimus net vienam žmogui.

  Žemės kalto ADA GroundHammer 4 galingas benzininis dviejų taktų variklis leidžia būti nepriklausomam nuo elektros arba suspausto oro tiekimo – žemės kaltas yra pilnai autonomiškas. Benzininis žemės kaltas ADA GroundHammer 4 turi didelį kuro baką ir pasižymi mažu kuro sunaudojimu, kas padaro įrankį nepakeičiamu lauko sąlygomis.

  Patogus saugojimas ir transportavimas. Žemės grąžto išmatavimai yra labai kompaktiški, todėl įrankis lengvai telpa į automobilio bagažinę.

  Ergonomiškos rankenos. ADA GroundHammer 4 turi dvi rankenas, kurios skirtos prilaikyti ir nukreipti įrankį. Rankenos su guminiais intarpais žymiai sumažina vibraciją, kurią jaučia operatorius darbo metu.

  Benzininis žemės kaltas ADA GroundHammer 4 idealiai tinka darbui tolimose vietose. Kai reikia greitai sumontuoti tvorą ar stulpus, ADA GroundHammer 4 taps nepakeičiamu sprendimu, kuris yra ekonomiškai efektyvus ir labai produktyvus.