Benzininis kultivatorius 5.2 AG, 300 mm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BP-8486
  Kaina 15300 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Galingumas

  5,2 AG

  Peilių skaičius

  16

  Maksimalus greitis

  8500 aps./min

  Darbinis plotis

  30 cm

  Darbinis gylis

  12 cm

  Naudojamas kuro mišinys (kuras : tepalas)

  25:1

  Variklis

  dviejų taktų

  Atraminių ratų skaičius

  2

  Svoris

  18,5 kg

   

  Šis sodo kultivatorius - tai puikus įrankis dirvos purenimui ir išlyginimui, kad užtikrinti tinkamą augalų augimą. Jis puikiai tiks tiems, kas turi didelį sodą ar didelį apdirbamos žemės plotą - vidaus degimo variklis šį įrenginį padaro mobilų ir parengtą naudoti bet kurioje situacijoje.

  Kultivatorius BP-8486 skirtas grunto mechaniniam maišymui, ravėjimui, aeracijai ir išlyginimui. Jis padeda greitai paruošti dirvą, kad būtų užtikrintas tinkamas augalų augimas. Taip pat kultivatoriaus pagalba greitai paskleisite trąšas, kompostą ar durpes. Prietaisui nereikia papildomo energijos šaltinio, todėl jis bus nepakeičiamas tose vietose, kur prieiga prie elektros tinklo yra ribota.

  Šis kultivatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės komponentų. Veiksmingą darbą garantuoja galingas 5,2 AG vidaus degimo variklis. Aukščiausią darbo kokybę užtikrina 16 peilių, kurie pritvirtinti prie keturių lizdų. Kultivatoriaus naudojimas yra paprastas, prietaisas yra be galo manevringas. Ergonomiškos rankenos ir subalansuotas dizainas leidžia dirbti labai patogiai. Darbas su prietaisu yra saugus, kultivatorius turi peilių apsaugą, neslidžias rankenas ir apsauginį jungiklį.

   

 • Jus taip pat gali dominti

  Elektrinis kultivatorius 450mm su ratukais
  Kodas: BP-9087
  11000 su PVM
  Daugiafunkcinis sukamasis kultivatorius
  Kodas: BP-8487
  16200 su PVM
  Elektrinis kultivatorius 360mm
  Kodas: BP-9085
  6300 su PVM