Prekių katalogas

Bass Polska rankinis purkštuvas, 6 L

 • Bass Polska rankinis purkštuvas, 6 L

  Kodas: BP-8636
  Kaina 1950 su PVM
  (16 12  be PVM)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Išparduota
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Bako talpa: 6 L
  Slėgis: 3.5 bar

  Šis rankinis sodo purkštuvas yra universalus sodo įrenginys, leidžiantis visapusiškai prižiūrėti augalus. Šis nedidelis sodo purkštuvas gali būti naudojamas sodininkystėje, žemės ūkyje, namų soduose, apipurkšti augalus ir purkšti priemones nuo uodų ir musių, taip pat purkšti dezinfekavimo chemikalus. Šis modelis pateisins jūsų lūkesčius, jei ieškote nedidelio rankinio purkštuvo kambarinių ir sodo augalų priežiūrai. Tai taip pat bus geriausias pagalbinis purkštuvas šiltnamiams ir kitoms uždaroms patalpoms.

  Purkštuvas atitinka aukščiausius kokybės standartus. Puikios kokybės komponentai garantuoja patikimą veikimą ir ilgą veikimą be jokių problemų. Sustiprintas purškimo bakas užtikrina maksimalų sandarumą. Reguliuojamas antgalis kartu su purškimo vamzdžiu užtikrina platų purškimo srautą, atitinkantį atliekamo darbo reikalavimus. Taip pat galite nustatyti purškimo tipą: nuo rūko iki nuolatinio purškimo.

  Purkštuvo valdymas yra intuityvus ir patogus. Paprastas surinkimas užtrunka vos akimirką, o visus purkštuvo komponentus lengva valyti.

  Šio sodo purkštuvo diržų forma leidžia ne tik lengvai transportuoti, bet ir patogiai purkšti – purkštuvą galite neštis pakabintą ant vienos rankos kaip kuprinę. Ilgas purškimo vamzdis garantuoja visišką judėjimo laisvę ir platų darbo diapazoną. Didelė anga leidžia lengvai užpildyti baką.

   

  Komplektacija:

  • Purškimo vamzdis
  • Diržai
  • Žarna
 • Jus taip pat gali dominti

  Rankinis purkštuvas 8L
  Kodas: BP-8608
  899 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Sodo purkštuvas 16l
  Kodas: EW-0016
  2290 su PVM
  Purkštuvas 18L
  Kodas: BP-8612
  2200 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Rankinis purkštuvas 5L
  Kodas: BP-8607
  780 su PVM
  Prekė išparduota. Susisiekite